Макіївка

Керамічна черепиця класу «люкс» von Muller/Koramic (Німеччин

Керамічна черепиця класу «люкс» von Muller/Koramic (Німеччин
Керамічна черепиця класу «люкс» von Muller/Koramic (Німеччин
Роман Анатольевич, бригадир
на Флагма з 31 березня 2012
Продам

Керамічна черепиця класу «люкс» von Muller/Koramic (Німеччина) - визнаний світовий лідер. Висока якість і неперевершений зовнішній вигляд черепичної покрівлі. Суворий контроль якості підтверджується 30-ти річною гарантією на продукцію, що поставляється. Найширший асортимент моделей і кольорів. Широка складська програма в Україні по всьому асортименту продукції.
IVT (Німеччина) - сучасні комплектуючі для облаштування покрівлі. Висока якість за доступною ціною. Широкий складський запас в Україні повного асортименту продукції.
Крім керамічної черепиці von Muller (Koramic) та комплектуючих IVT портфель пропозицій нашої компанії включає в себе наступні бренди провідних європейських виробників і пропонує своїм покупцям найдосконаліші рішення для облаштування покрівельних систем, які допоможуть створити елегантну і довговічну покрівлю.
Металеві водостічні системи Lindab (Швеція)- в асортименті вироби з фарбованого металу.
Покрівельна мідь КМЕ (Німеччина) - світовий лідер у виробництві міді. В асортименті представлені мідний лист і мідь в рулонах різної товщини і різних розмірів. Запаси по ключових позиціях постійно на складі у Львові.
Мідна водостічна система Gromo (Німеччина) - провідний європейський виробник. Найвища якість продукції.
Ми пропонуємо не тільки матеріал для покриття даху, а й вироби високої якості та послуги для того, щоб допомогти людям реалізувати свою мрію про ідеальний будинок, стати загальновизнаним авторитетом серед покрівельних фірм і еталоном якості для кінцевого споживача. При необхідності ми залучаємо досвід наших закордонних партнерів.
Завданням компанії Комплекс Дах є задоволення потреб ринку покрівельних матеріалів у покрівлі високої якості - класу «люкс».

  переглядів: 39
Оновлено: 18 листопада 2016, 04:47
Схожі оголошення

Реклама
кровля
Гибкая (битумная) черепица Сырье: стеклохолст или стеклоткань, ... . Монтаж: главное преимущество гибкой черепицы – простая и удобная...
Бригада кровельщиков, ТОВ, Макіївка
кровельные мембраны
Сланцевая черепица Сырье: природный глинистый сланец. ... ). Характерный блеск. Со временем черепица покрывается серо-голубой патиной ...
Бригада кровельщиков, ТОВ, Макіївка
кровля
... современные способы изготовления черепицы предоставляют возможность выбрать ... естественно, возможно сочетание черепицы разных...
Бригада кровельщиков, ТОВ, Макіївка
Продам битумную черепицу новой коллекции Классик ... . Предлагаем гибкую битумную черепицу Шинглас Классик Модерн пр ... склада в...
Лозовой А.С., ФОП, Донецьк, 13 км
360 руб/м. кв. ціна  350-360 руб/м. кв. оптом
Битумная гибкая черепица Shinglas производство ТехноНиколь Россия ... ...
СтройМир, ПП, Донецьк, 13 км

Реклама
×
×
Флагма* Сайти 50 країн
×
×
×