Макіївка

Керамічна черепиця класу «люкс» von Muller/Koramic (Німеччин

Керамічна черепиця класу «люкс» von Muller/Koramic (Німеччин
Керамічна черепиця класу «люкс» von Muller/Koramic (Німеччин
Роман Анатольевич, бригадир
на Флагма з 31 березня 2012
Продам

Керамічна черепиця класу «люкс» von Muller/Koramic (Німеччина) - визнаний світовий лідер. Висока якість і неперевершений зовнішній вигляд черепичної покрівлі. Суворий контроль якості підтверджується 30-ти річною гарантією на продукцію, що поставляється. Найширший асортимент моделей і кольорів. Широка складська програма в Україні по всьому асортименту продукції.
IVT (Німеччина) - сучасні комплектуючі для облаштування покрівлі. Висока якість за доступною ціною. Широкий складський запас в Україні повного асортименту продукції.
Крім керамічної черепиці von Muller (Koramic) та комплектуючих IVT портфель пропозицій нашої компанії включає в себе наступні бренди провідних європейських виробників і пропонує своїм покупцям найдосконаліші рішення для облаштування покрівельних систем, які допоможуть створити елегантну і довговічну покрівлю.
Металеві водостічні системи Lindab (Швеція)- в асортименті вироби з фарбованого металу.
Покрівельна мідь КМЕ (Німеччина) - світовий лідер у виробництві міді. В асортименті представлені мідний лист і мідь в рулонах різної товщини і різних розмірів. Запаси по ключових позиціях постійно на складі у Львові.
Мідна водостічна система Gromo (Німеччина) - провідний європейський виробник. Найвища якість продукції.
Ми пропонуємо не тільки матеріал для покриття даху, а й вироби високої якості та послуги для того, щоб допомогти людям реалізувати свою мрію про ідеальний будинок, стати загальновизнаним авторитетом серед покрівельних фірм і еталоном якості для кінцевого споживача. При необхідності ми залучаємо досвід наших закордонних партнерів.
Завданням компанії Комплекс Дах є задоволення потреб ринку покрівельних матеріалів у покрівлі високої якості - класу «люкс».

  переглядів: 40
Оновлено: 18 листопада 2016, 04:47
Схожі оголошення

Реклама
кровля
Гибкая (битумная) черепица Сырье: стеклохолст или стеклоткань, ... . Монтаж: главное преимущество гибкой черепицы – простая и удобная...
Бригада кровельщиков, ТОВ, Макіївка
кровельные мембраны
Сланцевая черепица Сырье: природный глинистый сланец. ... ). Характерный блеск. Со временем черепица покрывается серо-голубой патиной ...
Бригада кровельщиков, ТОВ, Макіївка
кровля
... современные способы изготовления черепицы предоставляют возможность выбрать ... естественно, возможно сочетание черепицы разных...
Бригада кровельщиков, ТОВ, Макіївка
260 руб/м. кв. ціна
Битумная черепица Shinglas (Шинглас ТехноНиколь). Широкая ... ....
СтройОптТорг, ПП, Донецьк, 13 км
Kerabit
250 руб/м. кв. ціна
Предприятие занимается продажами битумной черепицы производства...
СтройОптТорг, ТОВ, Донецьк, 13 км

Реклама
×
×
Флагма* Сайти 52 країни
×
×
×